Виробник:

Лобзик електричний Зенит ЗПЛ-1050 М (832065 832015)

Артикул: 63462
1 825 грн
Зробимо знижку: 109 грн.
Доставка
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)

Доставка по Києву

Вартість доставки при замовленні на суму понад 5000 грн безкоштовна!

При замовленні вартістю до 5000 грн. складає 100 грн.

Доставка здійснюється водієм до під'їзду.

Вартість підйому без ліфта розраховується індивідуально.

Підйом товару з ліфтом: 100 грн.

чайові не обов'язкові, але вітаються


Доставка по Україні

- На склад Новою поштою або будь-якою іншою кур'єрською службою

- Адресна доставка кур'єром Нової пошти

Способи оплати
Ви можете сплатити готівкою тільки при покупці у Києві та Київській області. Оплата провадиться виключно в національній валюті за курсом на момент замовлення. Співробітник нашої компанії оформить та передасть Вам усі необхідні документи. 
По безготівковому 
розрахунку  оплата здійснюється наступним чином: після оформлення замовлення, співробітник магазину факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете сплатити у касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом із товаром.
Важливо! Виставлений рахунок дійсний протягом 3-х робочих днів. У разі якщо рахунок оплачується пізніше за цей термін, перед оплатою необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО зв'язатися з менеджером для уточнення наявності товару на складі та повторного резервування. Додати відгук:

Лобзик электрический предназначен для распила листового материала при помощи возвратно-поступательных движений пильного полотна, установленного в пилкодержатель (патрон) лобзика. Электролобзики могут оснащаться регулятором частоты хода пильного полотна, лазерным указателем линии распила, регулятором маятникового хода пильного полотна, ускоряющим процесс пиления мягкой древесины и пластика.

Лобзик электрический ЗПЛ-1050 М оснащен электронным регулятором частоты ходов штока. Модель гарантирует высокую производительность за счёт мощного двигателя и переключателя режимов маятникового хода пильного полотна.
В инструмент встроен лазерный указатель линии распила для удобства применения. Подошва устройства легко регулируется для наклонного распила, а унифицированный зажимной патрон гарантирует фиксацию полотна и быструю его замену. На задней части лобзика расположен штуцер для подключения пылесоса или других устройств пылеудаления.

Особенности Зенит ЗПЛ-1050 М
Мощный двигатель
Регулировка скорости
Сильный обдув
Лазерный указатель линии распила

Технические характеристики
Номинальное напряжение 220 В
Номинальная частота 50 Гц
Номинальная мощность 1050 Вт
Число ходов штока в минуту 500-3000
Глубина пропила в металле 10 мм
Глубина пропила в дереве 80 мм
Угол резания (влево/вправо) 0-45

Комплектация
Ключ;
Руководство по эксплуатации;
Гарантийный талон;
Список сервисных центров;
Упаковочная коробка.