Ціна (грн.)
від
до
Бренд
Змінні фільтри:
Сортування

Варильні поверхні газу є одним з основних атрибутів сучасної кухні. Без них не обходиться жодна господиня. За допомогою цих пристроїв вдасться довести до готовності необхідні інгредієнти, з мінімальною кількістю каструль, що використовуються, та інших ємностей.

Перед тим як купити варильні поверхні, варто визначитися з їхньою конструкцією. Виділяють класичні прямокутні варильні поверхні, у вигляді доміно та кутові. Також варто визначитися з кількістю конфорок, їх може бути від 2-х до 5-ти. Розташування панелі управління на газовій варильній поверхні буває бічним і фронтальним.

Матеріал виготовлення відіграє вирішальну роль при виборі газової поверхні. Нержавіюча сталь є одним з найпопулярніших варіантів. Такі кухонні плити відрізняються естетично приємним дизайном, що підходить до інтер'єру будь-якого стилю. Газові поверхні з нержавіючої сталі зустрічаються частіше, ніж кухонні плити з інших матеріалів. Серед основних переваг кухонних поверхонь з нержавіючої сталі виділяють:

  • ударостійкість;
  • відповідність інтер'єру;
  • зносостійкість;
  • вологостійкість.

Газові кухонні варильні поверхні із загартованого скла відрізняються тривалим терміном експлуатації. Вони невибагливі у зверненні. Відрізняються доступною ціною. Це ж стосується й емальованих варильних поверхонь.

Серед «преміум» рішень газових поверхонь є низка пристроїв, у яких реалізовано такі функції:

  • Автозапалювання. За допомогою цієї функції забезпечується автоматичне спрацьовування свічки, яка спалахує іскрою газ. Користувачеві не потрібно контактувати з вогнем. Це дуже безпечна процедура підпалу. Ряд моделей газових поверхонь з автозапалюванням з одноручною системою подають газ при повороті ручки, а підпалюють його шляхом натискання на окрему клавішу.
  • Газ-контроль. З цією функцією забезпечується 100% захист від витоку газу при відключенні конфорки. У кожної конфорки монтується автономний модуль газ-контролю, при відключенні одного нагрівача, решта функціонуватиме.

Де купити газові варильні поверхні з гарантією від виробника
В інтернет-магазині TopOne представлені кухонні газові плити від іменитих світових виробників, включаючи компанії:

Franke;
HANSA;
Pyramida;
Siemens;
Teka;
Whirlpool.


Кожна варильна поверхня відрізняється високою якістю та зносостійкістю. На всі товари розповсюджується гарантія від виробника. Доставка можлива по всій території України.