Офісні крісла - неодмінний атрибут людей сидячій професії. Більш того, багато хто купує подібні вироби для будинку, адже вони зручні і практичні. Вибір крісла завдання нескладне, але варто врахувати кілька важливих нюансів.

Форма спинки і сидіння

Крісла для офісу дуже відрізняються, адже вони можуть використовуватися в приймальні або встановлюватися в кабінеті керівника. Тому і вимоги до форми спинки і сидіння різні. Почнемо зі спинки - чим щільніше вона прилягає до спини користувача, тим вона є біль ергономічною, тобто комфортніше.

При виборі сидіння звертайте увагу на його глибину - ідеальний варіант, якщо при посадці між торцем сидіння і вигином коліна поміщається долоня. Купити офісне крісло, яке ідеально підходить саме вам за вказаними параметрами, можна в нашому магазині.

Механізм регулювання

Зрозуміло, що зробити універсальне крісло, яке б підійшло всім, не вдасться. Тому виробники в більшості моделей передбачили механізм регулювання. Технічні параметри, які можна підстроїти під себе:

  • висота крісла;
  • кут спинки і сидіння;
  • висота спинки;
  • висота підлокітників, підголівника - якщо вони є;
  • механізм гойдання (опціонально).

Хрестовина може бути металева або пластикова. Пластикова витримує вагу не більше 120 кг, але це не говорить про те, що під людиною важче воно зламається. Просто хрестовину доведеться частіше міняти. Металеві витримують більші навантаження, до того ж їх вигляд більш привабливий та презентабельний.

Для рухливих крісел вибір роликів дуже важливий, адже від них залежить збереження підлоги. Зазвичай більшість крісел комплектуються пластиковими роликами, але також є прорезинені моделі, з хромованими вкладками. Вони вважаються більш практичними і довговічними, але і дорогими

Замовити офісне крісло можна у нас, адже ми пропонуємо вигідні ціни, швидку доставку і великий вибір продукції.