Доставка

Щоб покупка для Вас була приємною, доставка своєчасна, установка швидка, необхідно ознайомитися з наступною інформацією про роботу магазину та правилами продажу: доставка товару здійснюється як у вигляді міста, так і за її межами, і звичайно по всій Україні. Співробітники інтернет-магазину «TopOne» завжди готові створити підключення та наладку продажу побутової техніки. Вартість доставки розраховується до під'їзду, вартість підйому уточнюйте у менеджерів.

 

 

Доставка по Україні Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур'єрської служби компанії "Нова Пошта", за вказаною Вам адресою. Товари приходять на склад "Нової Пошти" у вашому місті. Зовнішній вид товару перевіряється в Києві перед відправкою, щоб уникнути недорозумінь після його доставки. Вартість доставки залежить від виду доставки (адреса або склад) і вартості товару (страховка та переклад грошей навпаки). Вартість буде мінімальною, якщо попередньо оплатити товар.

Кур'єрські служби: «Нова Пошта» — доставка та страховка згідно тарифів. Доставка товару оплачується клієнтом перевізнику по факту отримання товару. «Делівері» — доставка та страховка згідно тарифів. Доставка товару оплачується клієнтом перевізнику по факту отримання товару.

 

Доставка по Київській області Доставка по пригороду платна, і становить 15 гривень за кілометр (від міської черти).

 

Доставка по Києву Вартість доставки при замовленні на суму вище 5000 грн безкоштовна! При замовленні вартість до 5000 грн становить 100 грн.

Доставка здійснюється водієм до під'їзду.

100 грн./поверх.

Підйом товару з ліфтом: 100 грн. чайові не обов'язкові але вітаються

Способи оплати Ви можете сплатити готівкою тільки при покупці у Києві та Київській області. Оплата провадиться виключно в національній валюті за курсом на момент замовлення. Співробітник нашої компанії оформить та передасть Вам усі необхідні документи.

За безготівковим розрахунком олата здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, співробітник магазину факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх документів надається разом із товаром.

Важливо! Виставлений рахунок дійсний протягом 3-х робочих днів. У разі, якщо рахунок оплачується пізніше за цей термін, перед оплатою необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО зв'язатися з менеджером для уточнення наявності товару на складі та повторного резервування.

 

Оплата через термінал ПриватБанк
Оплата можлива для всіх населених пунктів, де є термінали самообслуговування Приват Банк
Перевагою цієї форми оплати:
1. платіжні термінали самообслуговування приймають платежі як готівкою, і з пластикових карток;
2. Ваш переказ буде зарахований на розрахунковий рахунок протягом 10-15 хвилин після оплати.
При оформленні замовлення вам буде надіслано рахунок-фактуру або надіслано реквізити для оплати.
Розглянемо, як можна здійснити оплату вашого замовлення, використовуючи термінал самообслуговування Приват Банку
Крок 1. На фото нижче, ми бачимо, як виглядає головне меню платіжного терміналу. Нас цікавить пункт "Інші"

Крок 2. Після того як ми потрапили до цього меню, далі нам потрібно вибрати «Пошук за назвою або за реквізитами"

У меню, вводимо ідентифікаційний код компанії Топван (43074683), він вам додатково буде відправлений з реквізитами для оплати або вказаний у рахунку-фактурі в розділі "Постачальник".

Вибираємо компанію

Крок 3. Перейшли до меню заповнення. Тут ви вказуєте свої ПІБ, номер рахунку, суму оплати та дату виписки рахунку.

Тиснете кнопку «Далі» далі ви вже переходите до екрану перевірки введених даних та самої оплати, де вам буде запропоновано сплатити готівкою або карткою та підтвердити платіж. Платіжний термінал видасть вам чек. Обов'язково зберігайте його! Адже це документ, що підтверджує факт досконалої оплати. У разі виникнення питань щодо оплати замовлень прохання звертатися за телефоном: 0 (44) 222-86-62.