Ціна (грн.)
від
до
Бренд
Змінні фільтри:
Сортування

Кухонні мийки є незамінним атрибутом кожної кухні. Адже сучасна кухня обладнується безліччю технологічних приладів та пристроїв, включаючи кухонні мийки. Про те, яку краще обрати мийку для кухні, поговоримо далі.


Чому важливо купити кухонні мийки у перевіреного продавця

Так як кожне кухонне миття необхідне в кухонному приміщенні будь-якого формату, від його вибору залежить зручність роботи з продуктами харчування господарів будинку. Можна вибирати мийку за такими параметрами:
Форма:
1.1. прямокутні;
1.2. квадратні;
1.3. овальні;
1.4. дугові;
1.5. круглі.

Кількість чаш:
2.1. з однією чашею;
2.2. із двома чашами;
2.3. як доповнення або самостійна одиниця на кухні

За методом встановлення:
3.1. інтегровані;
3.2. врізані.

За додатковими аксесуарами:
4.1. із сифоном;
4.2. без сифону;
4.3. з отвором під змішувач;
4.4. без отвору під змішувач.

Не зайвим буде придивитися до виробника цього кухонного атрибуту.

Матеріал виготовлення також відіграє велику роль у виборі кухонної чаші. Сьогодні популярністю користуються кухонні мийки із граніту. Вони відрізняються екологічно чистим складом та зносостійкістю. А найголовнішою фішкою такї мийки – виступає її дизайн. Така мийка прослужить не один десяток років.

Гранітні мийки для кухні, які виробляються з гранітної крихти, відрізняються міцністю і красою. Користуватись такими пристроями на кухні буде одним задоволенням. Вони стійкі до механічного та хімічного впливу. Їх термін експлуатації значно більший, ніж у емульованих кухонних мийок.

Метод установки кухонної мийки варто вибирати виходячи з розміру кімнати, куди вона монтуватиметься. Для приміщень з обмеженою кількістю вільного простору підійдуть врізні мийки. Для просторої кухні можна потішити себе інтегрованою мийкою.

Де придбати кухонну мийку із граніту з гарантією від виробника.
В інтернет-магазині TopOne представлені гранітні мийки від провідних світових компаній з виробництва кухонних пристроїв, включаючи такі торгові марки:

Alveus;
Blanco;
Elleci;
Franke;
Granado;
Schock;
Teka.


Як додаткові аксесуари для кухонної мийки пропонується купити спеціальні лотки зі зливом води або придбати диспансер для рідких миючих речовин. Усі товари перед відправкою покупцю перевіряються на наявність дефектів та відповідність указним технічним характеристикам.