Виробник:

Вібраційна шліфмашина Интерскол ПШМ-104/220

Артикул: 50181
1 507 грн
Доставка
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)

Доставка по Києву

Вартість доставки при замовленні на суму понад 5000 грн безкоштовна!

При замовленні вартістю до 5000 грн. складає 100 грн.

Доставка здійснюється водієм до під'їзду.

Вартість підйому без ліфта розраховується індивідуально.

Підйом товару з ліфтом: 100 грн.

чайові не обов'язкові, але вітаються


Доставка по Україні

- На склад Новою поштою або будь-якою іншою кур'єрською службою

- Адресна доставка кур'єром Нової пошти

Способи оплати
Ви можете сплатити готівкою тільки при покупці у Києві та Київській області. Оплата провадиться виключно в національній валюті за курсом на момент замовлення. Співробітник нашої компанії оформить та передасть Вам усі необхідні документи. 
По безготівковому 
розрахунку  оплата здійснюється наступним чином: після оформлення замовлення, співробітник магазину факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете сплатити у касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом із товаром.
Важливо! Виставлений рахунок дійсний протягом 3-х робочих днів. У разі якщо рахунок оплачується пізніше за цей термін, перед оплатою необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО зв'язатися з менеджером для уточнення наявності товару на складі та повторного резервування. Додати відгук:

Для выполнения несложной шлифовки и подготовки поверхностей при выполнении отделочных работ в бытовых условиях несомненным подспорьем станет модель плоской шлифовальной машины Интерскол ПШМ-104/220 с помощью которой можно существенно ускорить процесс предварительной зачистки, снятия краски и лаков. Инструмент обеспечит быструю шлифовку и удаление неровностей, для работы пользователь может установить на плоскую платформу размерами 104х112 мм шлифовальную бумагу различной степени зернистости, при подключении напряжения рабочая часть инструмента приходит в движение.

Совершая 13000 колебаний в минуту, шлифовальная платформа обеспечивает приемлемое качество зачистки/шлифовки, инструмент отличается удобными размерами, пользователь сможет комфортно выполнять работу, за счет встроенной системы пылеудаления, гарантирующей поддержание чистоты рабочего места.

Технические характеристики
Производитель Интерскол
Мощность 220 Вт
Число оборотов холостого хода 13000 об/мин
Платформа 104х112 мм
Вес 1,1 кг
Гарантия 12 месяцев
Класс Бытовой инструмент