Виробник:

Пневмокнопка для подрібнювачів Teka 61001907

Артикул: 35489
2 657 грн
Немає в наявності
Доставка
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)

Доставка по Києву

Вартість доставки при замовленні на суму понад 5000 грн безкоштовна!

При замовленні вартістю до 5000 грн. складає 100 грн.

Доставка здійснюється водієм до під'їзду.

Вартість підйому без ліфта розраховується індивідуально.

Підйом товару з ліфтом: 100 грн.

чайові не обов'язкові, але вітаються


Доставка по Україні

- На склад Новою поштою або будь-якою іншою кур'єрською службою

- Адресна доставка кур'єром Нової пошти

Способи оплати
Ви можете сплатити готівкою тільки при покупці у Києві та Київській області. Оплата провадиться виключно в національній валюті за курсом на момент замовлення. Співробітник нашої компанії оформить та передасть Вам усі необхідні документи. 
По безготівковому 
розрахунку  оплата здійснюється наступним чином: після оформлення замовлення, співробітник магазину факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете сплатити у касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом із товаром.
Важливо! Виставлений рахунок дійсний протягом 3-х робочих днів. У разі якщо рахунок оплачується пізніше за цей термін, перед оплатою необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО зв'язатися з менеджером для уточнення наявності товару на складі та повторного резервування. Додати відгук:

 

Являє собою пневматичну кнопку для безпечного та зручного використання подрібнювача на вашій кухні.

 

Використання пневмокнопки дозволяє безпечно встановлювати кнопку включення у місцях, де є вода.

Кнопка пневмовиключателя може бути встановлена ​​на стільницю поблизу мийки або прямо на мийку. Необхідний отвір 33мм. Кнопка з'єднується повітряним шлангом з вбудованим в корпус подрібнювача вимикачем. При натисканні на кнопку повітря по шлангу тисне на вимикач - подрібнювач вмикається. При наступному натисканні – вимикається. Оскільки до пневмокнопки приєднаний тільки повітряний шланг (а не електричні дроти) - Ви цілком спокійно можете включати подрібнювач мокрими руками, а також не боятися попадання води на кнопку (що неминуче поблизу миття).

Установка пневматичної кнопки управління подрібнювачем проводиться у зручному для Вас місці, але чим менше на кнопку потрапляє вода, тим довше вона служитиме:
- у стільницю;
- вільний отвір у кухонній мийці (наприклад, замість автоматичного клапана в мийках)

 

Рекомендовані

Переглянуті товари