Виробник:

Бензотриммер Интерскол МКБ-43/25

Артикул: 34706
2 550 грн
Немає в наявності
Доставка
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)

Доставка по Києву

Вартість доставки при замовленні на суму понад 5000 грн безкоштовна!

При замовленні вартістю до 5000 грн. складає 100 грн.

Доставка здійснюється водієм до під'їзду.

Вартість підйому без ліфта розраховується індивідуально.

Підйом товару з ліфтом: 100 грн.

чайові не обов'язкові, але вітаються


Доставка по Україні

- На склад Новою поштою або будь-якою іншою кур'єрською службою

- Адресна доставка кур'єром Нової пошти

Способи оплати
Ви можете сплатити готівкою тільки при покупці у Києві та Київській області. Оплата провадиться виключно в національній валюті за курсом на момент замовлення. Співробітник нашої компанії оформить та передасть Вам усі необхідні документи. 
По безготівковому 
розрахунку  оплата здійснюється наступним чином: після оформлення замовлення, співробітник магазину факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете сплатити у касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом із товаром.
Важливо! Виставлений рахунок дійсний протягом 3-х робочих днів. У разі якщо рахунок оплачується пізніше за цей термін, перед оплатою необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО зв'язатися з менеджером для уточнення наявності товару на складі та повторного резервування. Додати відгук:

Технические характеристики:

Мощность: 0,75/ 0,95 кВт (1,0/ 1,3 л. с.)
Объем цилиндра: 25/ 33 см3
Режущее оборудование:: полуавтоматическая головка с леской толщиной 2,0/ 2,5 мм
Ширина захвата (макс.): 43 См
Двигатель: 1-цилиндровый 2-тактный
Вес: 5,6/5,8 кг

Описание работы:

Они подойдут для «общения» с мягкой растительностью — для подравнивания краев газона или, к примеру, скашивания травы в труднодоступных местах. Для этого в качестве рабочего оборудования используют полуавтоматическую головку с леской.

Установленный на бензокосах двухтактный двигатель снабжен праймером для предварительной подкачки топлива, который облегчит запуск мотора. Детали двигателя подготовлены к серьезным нагрузкам. Например, цилиндр здесь хромированный.

Штанга у кос изогнутая. Кроме того, она сделана разборной, что существенно облегчит транспортировку и хранение инструмента. D-образную рукоятку можно сдвигать вдоль штанги, регулируя ее положение. В комплект входит плечевой ремень.

У МКБ-43/33 двигатель соединен со штангой через виброгасящую муфту.

Переглянуті товари