Виробник:

Пила Интерскол ДП-235/2000M

Артикул: 34651
5 373 грн
Доставка
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)

Доставка по Києву

Вартість доставки при замовленні на суму понад 5000 грн безкоштовна!

При замовленні вартістю до 5000 грн. складає 100 грн.

Доставка здійснюється водієм до під'їзду.

Вартість підйому без ліфта розраховується індивідуально.

Підйом товару з ліфтом: 100 грн.

чайові не обов'язкові, але вітаються


Доставка по Україні

- На склад Новою поштою або будь-якою іншою кур'єрською службою

- Адресна доставка кур'єром Нової пошти

Способи оплати
Ви можете сплатити готівкою тільки при покупці у Києві та Київській області. Оплата провадиться виключно в національній валюті за курсом на момент замовлення. Співробітник нашої компанії оформить та передасть Вам усі необхідні документи. 
По безготівковому 
розрахунку  оплата здійснюється наступним чином: після оформлення замовлення, співробітник магазину факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете сплатити у касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом із товаром.
Важливо! Виставлений рахунок дійсний протягом 3-х робочих днів. У разі якщо рахунок оплачується пізніше за цей термін, перед оплатою необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО зв'язатися з менеджером для уточнення наявності товару на складі та повторного резервування. Додати відгук:

Дисковая пила Интерскол ДП-2000/ДП-235/2000M с возможностью стационарной установки

Дисковая пила Интерскол ДП-2000/ДП-235/2000M с возможностью стационарной установки – это универсальный электроинструмент нового поколения, предназначенный для профессионального использования.
Устройство характеризуется практичностью и многофункциональностью, великолепно подходит для распиливания древесины, выполнения точных продольных разрезов. Модель отлично справляется с поставленными задачами, широко применяется для раскраивания дерева.

Дисковая пила Интерскол ДП-2000/ДП-235/2000M оснащена надежным двигателем мощностью в 2000 Вт, который обеспечивает высочайшую производительность механизма. Мотор не нуждается в обслуживании, выдерживает высокие нагрузки, так что рассчитан на длительную непрерывную работу.
Данное устройство целесообразно подключать к пылесосу, что позволит удалить всю пыль и грязь, тем самым улучшить видимость в рабочей зоне.
Невероятную прочность модели гарантирует алюминиевая подошва, не подверженная влиянию коррозии.
Режущая часть пилы представлена твердосплавным пильным диском диаметром 235 мм, отличающийся износоустойчивостью и долговечностью

Технические характеристики:
Тип дисковая
Конструкция ручная
Мощность, 2000 Вт
Количество скоростей 1
Высота пропила 84 мм
Диаметр диска 235 мм
Диаметр посадочного отверстия 30 мм
Скорость вращения 4200 об/мин
Гарантия 3 года

 

Переглянуті товари