Повернення/обмін товару

Повернення чи обмін Товару проводиться у порядку та відповідно до вимог Закону України «Про захист прав споживачів» у разі, якщо придбаний товар не може бути використаний за призначенням. Згідно з нормативно-правовим актом, про бажання зробити обмін або повернення Товару Покупець повинен повідомити протягом 14 днів з моменту отримання. Продавець має право запропонувати рівноцінний обмін на аналогічну продукцію або з часткової компенсації різниці у вартості виробів різної якості.

 

Поверненню підлягає лише справний Товар належної якості, у непошкодженій упаковці, без слідів використання (подряпин, вм'ятин, сколів). Товар неналежної якості у разі неможливості використання за функціональним призначенням через наявність заводських дефектів / браку також підлягає поверненню. До Товару, який повертається, має додаватися повний пакет супровідної та фінансової документації.

 

Товари, виготовлені за індивідуальними розмірами та імпортовані на замовлення, а також перелічені у Постанові Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 року, поверненню та обміну не підлягають.

 

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

При відмові від Товару повернення коштів здійснюється у розмірі вартості оплаченого Товару, тим самим способом, яким Товар було сплачено протягом 7 (семи) робочих днів. Покупець має право у заяві вказати альтернативний спосіб повернення фінансових коштів, а Продавець розглянути можливість такої дії. Вартість послуг доставки, крім повернення бракованого Товару не підлягає компенсації.